Úvodné Kick-off podujatie k spusteniu platformy spolocne.eu

Nová kapitola kampane tentorazidemvolit.eu začína práve teraz a volá sa spolocne.eu!

četvrtak 14. siječnja 2021. 14:00 15:00
2 rue Henri Barbusse, 13001 Marseille
Slovačka
Nová kapitola kampane tentorazidemvolit.eu začína práve teraz a volá sa spolocne.eu! 

Rok 2018 a prvá polovica roka 2019 sa niesli v znamení kampane tentorazidemvolit.eu, celoeurópskej informačnej kampane, ktorú viedol Európsky parlament spoločne s dobrovoľníkmi, aktivistami a partnermi s cieľom zvýšiť povedomie o dôležitosti Európskeho parlamentu a dosiahnuť vyššiu účasť v európskych voľbách v máji 2019. Počas kampane sa vybudovala veľká a silná komunita občanov, najmä mladých ľudí, ktorí svojou obetavou a neúnavnou prácou, entuziazmom a nadšením dosiahli na Slovensku oveľa viac ako len zvýšenie volebnej účasti.

 
Chceme, aby komunita, ktorú sme spoločne vytvorili zostala aj naďalej verná Európskej únii a
 hodnotám demokracie, slobody, rovnosti, dôstojnosti, ľudských práv a právneho štátu, ktoré Únia zosobňuje. Práve na to je tu nová platforma pre dobrovoľníkov a aktivistov spolocne.eu. Platforma predstavuje paneurópsku komunitu, ktorá podporuje zapojenie všetkých do demokratických procesov a vytvára lepšiu budúcnosť v Európskej únii.
 
Pri príležitosti spustenia tejto novej platformy Vás na začiatku nového roka srdečne pozývame na úvodné Kick-off podujatie, ktoré sa uskutoční online vo štvrtok 14. januára 2021 od 14:00 do 15:00 hod. (link Vám zašleme po Vašej registrácii pred konaním podujatia). 
 
Čo Vás na našom Kick-Off podujatí čaká?

  • Zaujímavé prezentácie našich vzácnych hostí – troch najaktívnejších dobrovoľníkov z kampane tentorazidemvolit.eu Lucie, Marca a Milana – o tom, čo pre nich znamená dobrovoľníctvo, aké výhody a výzvy prináša, aké je to byť dobrovoľníkom v európskych záležitostiach a aké bolo pracovať v kampani pred poslednými európskymi voľbami v roku 2019. 

  • Dozviete sa, aké možnosti pre aktivistov ponúka novovzniknutá platforma spolocne.eu.

  • Zistíte, aké aktivity a príležitosti pre dobrovoľníkov pripravuje Kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku na najbližší rok.

  • A samozrejme zodpovieme na všetky Vaše otázky a podnety!

Registrovať sa môžete prostredníctvom registračného okna hore alebo zaslaním emailu na adriana.ciefova@europarl.europa.eu 
 
Tešíme sa na Vás vo štvrtok 14. januára o 14:00 a budeme veľmi radi, ak budete zdieľať pozvánku o tomto podujatí  medzi Vašimi priateľmi a známymi! 

Odoo • A picture with a caption
Add a caption to enhance the meaning of this image.