Paversk iššūkius vertinga patirtimi ir naujomis galimybėmis!

torsdag 13. oktober 2022 16.00
torsdag 17. november 2022 18.00
Online
Litauen

Turi vos minutę, kad įvertintum ir iškart atsakytum – trys dalykai, kuriuos išmokai per metus? Ar tai buvo svarbu ir sudėtinga, o gal tiesiog elementaru, bet labai praktiška?  

Žinios didžiausią vertę įgyja tada, kai yra nuolat taikomos ir praturtina mūsų įgūdžius. Todėl kviečiame praplėsti akiratį ir dalyvauti 6 mokymų cikle, kuris suteiks patirtiES ir žinių, iškart pritaikomų praktiškai.  

 

Kaip tapti puikiu kalbėtoju? Gal geriau tapti savanoriu ar tarptautinės programos dalyviu? Ką verta žinoti atnaujinant savo drabužių spintą? O į ką būtina atkreipti dėmesį fotografuojant telefonu? Tai – tik keli klausimai, atveriantys duris naujai patirčiai pasaulyje, kuriame apstu anksčiau neregėtų iššūkių. Šeši savo sričių profesionalai su tavim dalinsis įžvalgomis, patarimais ir asmenine patirtimi jau nuo spalio 13 dienos.  

 

Įdomūs pokalbiai ir mokymai laukia kiekvieną savaitę, ketvirtadieniais 16 valandą, ZOOM platformoje.   

Visi mokymai yra nemokami ir vyks šešias savaites nuo spalio 13 dienos – lapkričio 17 dienos. 

 

Nori daugiau? Tapk esamekartu.eu bendruomenės nariu, atrask naujų galimybių sau ir savo draugams – nuo Helsinkio iki Lisabonos. 

 

Nuorodą į mokymus atsiųsime renginio dieną (iki 12.00 val.) tiesiai į jūsų el. paštą, kurį nurodėte per registraciją esamekartu.eu platformoje.


#PatirtiES lektoriai

 

Mokymų temos ir datos  

 

Spalio 13 d. Tomas Janeliūnas „Solidarumas su Ukraina. ES parama karo metu“  

 

Mokymų startui – mus visus palietę įvykiai ir tema apie karą Ukrainoje. Kai Rusija, tarsi liga, mėgina nualinti kaimyninę šalį, verta žinoti, kokius sprendimus priėmė ir kokius konkrečius veiksmus atliko ES institucijos, siekdamos paremti Ukrainą, kovojančią už savo išlikimą ir nepriklausomybę. Politologas, VU TSPMI profesorius dr. Tomas Janeliūnas kalbės aiškiai ir suprantamai – apie tai, kas svarbiausia: nuo politinių sprendimų ir sankcijų Rusijai iki pagalbos pabėgėliams iš Ukrainos ir karinės paramos Kijevui.  

 

Spalio 20 d.  Grėtė Švėgždaitė „Žaliasis kursas ir mados industrijos ateitis. Kiek prie planetos teršimo prisidedame skubėdami atnaujinti savo spintas?“  

 

Europos Sąjunga siekia, kad tvarūs gaminiai taptų visuotine norma, populiarėtų žiediniai verslo modeliai, o vartotojai įgytų galių prisidėti prie žaliosios pertvarkos. Grėtė Švėgždaitė savo mokymuose aptars šiandienos situaciją mados industrijoje. Sužinosi, kiek iš tikrųjų teršia aplinką mūsų noras puoštis. Kartu prieisime prie išvadų, kaip turėtų keistis mūsų įpročiai ir spintų turinys siekiant tausoti aplinką.   

 

Spalio 27 d. Gaja Šavelė „Galimybės jaunam žmogui. Ar visas jas išnaudojate?“  

 

Nacionalinės NVO koalicijos direktorė Gaja Šavelė puikiai žino, kiek daug darbo gali nuveikti savanoriai ir nevyriausybinės organizacijos. Šis darbas gali būti nepastebimas, tačiau visada – labai prasmingas. Taigi, seminaro metu bus apžvelgtos ES suteikiamos galimybės jaunimui švietimo, stažuočių, nevyriausybinio sektoriaus ir savanorystės srityse.  

     

Lapkričio 3 d. Adas Vasiliauskas „Įgūdžių lavinimas: filmavimo ir fotografavimo gebėjimai“ 

 

Kiekvienas su savimi turime išmanius įrenginius, tačiau neišnaudojame didelės dalies jų galimybių – ypač filmuojant ir fotografuojant. Profesionalai papasakos apie pagrindines taisykles ir atskleis, kokių įrankių, funkcijų savo filmavimo ir fotografavimo įrenginiuose tikriausiai dar nesame aptikę. Patarimai, kuriuos būtina išklausyti, kai socialiniuose tinkluose praleidžiame valandų valandas, o kas antras svajoja tapti populiariu vaizdo turinio kūrėju. 


Lapkričio 10 d. Neringa Bliūdžiūtė „Viešasis kalbėjimas: kaip pasakyti geriausias kalbas?“  

 

Retorika – vienas seniausių žmonijos menų, kurį daugelis supranta kaip gebėjimą įtaigiai kalbėti, pristatyti save, sužavėti auditoriją. Mokymų metu bus aptartos technikos, kaip kalbėti ir įtikinamai ginti savo argumentus, o taip pat, kaip kalbėti, kad visi žinotų, ką jūs darote, ir komunikacija padėtų jums siekti savo tikslų. Patirtimi dalinsis buvusi Lietuvos prezidentės kalbų rašytoja Neringa Bliūdžiūtė, kuri jau daugiau nei 17 metų dirba su vadovų, organizacijų, valstybių komunikacija užsienyje ir Lietuvoje. 


Lapkričio 17 d. Lukas Andriukaitis „Propaganda – informacijos karo aikštelėje“ 

 

Ar kada susimąstei, kaip tave pasiekia informacija apie įvykius pasaulyje? Galbūt kada patyrei jausmą, kad ne viskas, ką išgirdai ir pamatei, yra tiesa? Atlanto tarybos Skaitmeninių tyrimų laboratorijos bendradarbis Lukas Andriukaitis papasakos, kad propagandos mašina neretai yra galingesnis ginklas negu modernūs artilerijos pabūklai. Per mokymus sužinosi, kaip veikia dezinformacija, kaip ją atpažinti ir kaip su ja kovoti.  


Registracija jau prasidėjo – vietų skaičius yra ribotas!  

Registruokis!