Dzień Europy we Wrocławiu

šeštadienis 2022 m. gegužės 7 d. 10:00 15:00
Lenkija

W sobotę 7 maja, na Placu Solnym we Wrocławiu,  będziemy wspólnie świętować Dzień Europy, czyli rocznicę wygłoszenia historycznej deklaracji Schumana, którą uważa się za zalążek tego, czym dzisiaj jest Unia Europejska.

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej oraz Biuro Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu zapraszają Was do odwiedzenia Strefy Europejskiej, w której czekają liczne atrakcje.

Główną atrakcją obchodów będzie gra miejska ODKRYWCY EUROPY. Stwórzcie zespół liczący od 2 do 5 osób i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.odkrywcyeuropy.pl/.  Zasady są niezwykle proste – każda drużyna będzie musiała odnaleźć stanowiska z animatorami wcielającymi się w role europejskich odkrywców. W poszukiwaniach pomogą Wam kody QR. Na wszystkich uczestników czekają pakiety gadżetów, a najlepsze drużyny otrzymają walizki wypełnione nagrodami!

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 6 maja 2022r. lub do wyczerpania miejsc. Przynajmniej jedna osoba w drużynie musi być pełnoletnia. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.