Mokymų ciklas #PatirtiES

srijeda 13. listopada 2021. 16:00
srijeda 24. studenoga 2021. 18:00
Europa Experience - David Sassoli Piazza Venezia 6c (Roma)
Litva

Esi aktyvus, smalsus ir nori sužinoti ir patirti daugiau?

Kviečiame Tave į 7 mokymų ciklą, kurio metu įgausi patirtiES bei žinių įvairiose srityse: socialinių tinklų valdymas, kūrybiškumas ir turinio kūrimas, viešojo kalbėjimo subtilybės, lėšų pritraukimas, dirbtinis intelektas ir kt. Šias temas atrinkome kartu su jaunimo organizacijų nariais ir tikimės, kad jos padės kiekvienam jaunam žmogui sustiprinti savo įgūdžius, labiau pasitikėti savimi ir būti dar aktyvesniais.

Mokymai vyks ZOOM platformoje kiekvieną savaitę nuo spalio 13 d. Iki lapkričio 23 d. tuo pačiu laiku – trečiadieniais 16 val.

Visi mokymai yra nemokami.

Registruokis jau dabar, nes vietų skaičius ribotas!

#PatirtiES lektoriai

Mokymų temos ir datos

Spalio 13 d. Karolis Rimkus „Kaip nepasiklysti socialiniuose tinkluose“

Mokymai startuos kartu su socialinių tinklų ekspertu Karoliu Rimkumi, kuris apžvelgs esminius metodus sėkmingam organizacijos ir asmeninės paskyros socialiniuose tinkluose startui, pasidalins patirtimi kaip lengvai kurti unikalų turinį kasdien komunikuojant socialiniuose tinkluose ir kaip būti matomu LinkedIn.

Spalio 20 d. Giedrius Bučas „Socialinė atsakomybė. Mano didysis AŠ“

Pristatomi žygio aplink Lietuvą įspūdžiai bei rezultatai, šių dienų ekologijos aktualijos ir problematika, globalinės problemos. Diskutuosime ir kartu ieškosime teisingiausio kelio darnaus vartojimo link ir kas už tai atsakingas. Tiesa viena – atsakingas esu . Koks tas mano – griovėjas ar kūrėjas?

Spalio 27 d. Vytautas Kontrimas „Kalbėti ar patylėti – štai kur klausimas“

Mokymų metu sužinosite, kur ir kaip dažniausiai daromos komunikavimo klaidos, kaip pastiprinti ir išvengti klaidų nuotoliniame komunikavime. Lektorius supažindins su aktorių technikomis kalbant scenoje bei dirbant su kamera ir aptars, kada komunikavime svarbu kalbėti, o kada galbūt stebėti, klausyti ir patylėti. 

Lapkričio 3 d. Dominykas Klajumas ir Jonas Navickas „Kūrybiškumas, originalumas ir jų santykis atliepiant rinkos poreikius ir kuriant alternatyvų medijos kanalą Lietuvoje“

Klajumo kanalo YouTube platformoje kūrėjai pristatys alternatyvaus turinio – podcast kūrimo subtilybes. Kokios slypi alternatyvaus turinio kūrimo verslo galimybės? Kaip tinkamai išnaudoti asmenybes pritraukiant žiūrovus ir sėkmingai įgyvendinant reklamą kanale? Kokių žinių reikia turėti kuriant podcastus ir kokią galią turi humoras informacinėse laidose?

Mokymų metu jūsų lauks ir kūrybinė užduotis.

Lapkričio 10 d. Giedrė Šopaitė-Šilinskienė „Socialinės iniciatyvos ir lėšų pritraukimas“

Sužinokite, kaip yra finansuojamos nevyriausybinės organizacijos Lietuvoje, kokie pagrindiniai paramos pritraukimo būdai ir kaip galima įgyvendinti socialinius projektus nuo nulio.

Lapkričio 17 d. Ignas Kalpokas „Deepfake: ar dirbtinis intelektas sunaikins tikrovę“

Dirbtinio intelekto technologijos geba sukurti vis geresnės kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus, vaizduojančius įvykius, kurių nebuvo ar žmones, kurie niekada negyveno. Tokios klastotės, ypač – politinio ir pornografinio pobūdžio, kelia vis didesnį susirūpinimą, o kai kurie mokslininkai jau kalba apie naują propagandos erą ir „realybės mirtį“. Tokioje situacijoje svarbiausia yra nepamesti galvos ir kritiškai įvertinti naujų technologijų galimybes – ar tai išties kelias į informacinę pražūtį, o gal naujas kūrybos įrankis?

Lapkričio 24 d. Lukas Keraitis „Kaip priimti sprendimus kai tau -niolika?“

Artėjant paskutiniam skambučiui klausimai apie ateitį gali skambėti vis baugiau. Atrodo, kad laukiantys pasirinkimai nulems pusę likusio gyvenimo. Kaip šiuos sprendimus pasverti? Tai būtų norėjęs sužinoti dvyliktą klasę baiginėjantis ir savęs aktyviai ieškantis Lukas Keraitis, dabar jau dešimtmetį žengiantis laisvai samdomo komunikuotojo keliu. Paskaitoje Lukas prisimins kokias dvejones turėjo pradėdamas šį kelią, kokius sprendimus priėmė, kaip tai atsiliepė jo karjerai ir ką būtų norėjęs sužinoti kiek anksčiau.

 Suskubk registruotis ir nepraleisk progos atrasti naujas sritis, į kurias galbūt vėliau žengsi ir pats kaip būsimas specialistas.

Pasimatome jau spalio 13 dieną!