Balso un dalies!

"Instagram" video satura darbnīca jaunajiem vēlētājiem

čtvrtek 15. září 2022 15:00 17:00
Online
LotyšskoCeturtdien, 15. septembrī, plkst 15.00 - 17.00 Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā aicina uz "Instagram" video satura darbnīca jaunajiem vēlētājiem "Balso un dalies!" ES mājā, Aspazijas bulvāris 28, Rīga, 1.stāvā.

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām un gatavojoties 2024. gada Eiropas vēlēšanām, turpinām 2021. gadā uzsākto iniciatīvu  “Man ir 18”, lai iedrošinātu jauniešus izmantot savas tiesības un nepalaistu garām savas pirmās vēlēšanas.

EP birojs Latvijā  mudina jauniešus interesēties par sabiedriskajām un politiskajām norisēm,  izprast demokrātiju, runāt par to un līdzdarboties. Jauniešu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē nevar  nodalīt no digitālās pasaules, sabiedriskā dzīve un sociāli mediji ir cieši savīti un mijiedarbojas.  Sociālo mediju rīki palīdz jauniešiem paust savas intereses un sazināties ar sev līdzīgi domājošiem.

Tāpēc šogad ielūdzam jaunos vēlētājus vecumā no 18 līdz 22 gadiem uz bezmaksas darbnīcu par video satura veidošanu "Instagram Reels" formātā. Jauniešiem kopā ar aktrisi Elīnu Bojarkinu, kura aktīvi darbojas sociālajos tīklos, būs iespēja apgūt oriģināla satura veidošanas prasmes, publicēt savu pirmo vēlētāja stāstu un gatavoties vēlēšanām!  Noslēgumā dalībnieki saņems balvas.

Reģistrācija līdz 14. septembra plkst. 15.00.
Vietu skaits ierobežots.

#manir18

Plašākai informācijai:
Ilze Eglīte
e-pasts ilze.eglite@europarl.europa.eu
Tālr:  67085467